Makyaj Eğitimi

Makyaj-Eğitimi

Makyaj-Eğitimi

Makyaj EğitimiProfesyonel Makyaj eğitiminizi Artistik Profesyonel Makyaj Uzmanlık Sertifikası ile tamamlayın ve siz de bir Makeup Artist olun.

Gerçekten makyaj sektöründe profesyonel makyöz olma konusunda ciddi iseniz, bu makyaj eğitimi tam size göre! Profesyonel makyaj eğitimi Make-Up PRO sizlere eksiksiz ve Türkiye’deki en kapsamlı profesyonel makyaj eğitimi için gerekli olan her şeyi sunan bir makyaj eğitim paketidir.

Bu profesyonel makyaj eğitimi size makyaj sektördeki diğer makyözler arasında rekabet avantajı sağlayacaktır ve Makyöz Nurgül Kolukırık size referns olacaktır.
Birçok makyaj müşterisi sadece makyaj yapan değil çok daha nitelikli profesyonel makyaj yapan profesyonel makyaj sanatçıları yani “Profesyonel Makyöz” ler aramaktadır.
Özel günlerde ve düğünler için Gelin makyajı konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz .

Makyaj eğitimi ve makyaj kursu Make-Up PRO sizlere makyaj sektöründeki en iyi makyözler arasında yer alabilmenizi sağlayacak makyaj teknikleri ile her zaman bir adın önde ve güncel olmanızı sağlayacak bilgiler sunar.

Make-Up PRO makyaj eğitimi & makyaj kursu süresince farklı çalışma stilleri ile her dalda serbest makyaj yapmayı öğreneceksiniz. Make-Up PRO’nun makyaj eğitimine bu yaklaşımı, sinema sanayi içinde kullanılan farklı makyaj teknikleri için gerekli ve önemli altyapıyı oluşturmanızda çok daha derin ve sağlam bir fikir verecektir.kryolan makyöz

Makyaj eğitimlerimizde kullndığımız Malzemeler ,

  • M.A.C
  • KRYOLAN
  • NARS
  • THE BALM
  • BENEFİT

Profesyonel Makyaj Eğitimi ve Makyaj Kursu sonrasında Makyözlük Sertifikası İle TV Stüdyoları, Dizi Film Çekimleri İçin Freelance Makyöz olarak görev alabilirsiniz.

mac-makyaj

mac-makyaj

kryolan-makyöz

kryolan-makyöz